Запрошуємо в нашу команду PR-ника_цюз функцією стратега_ині

Шо то значить: наша комунікаційна агенція 9.Department працює над комплексними проєктами у публічному секторі. Перш ніж зробити "вау-кампанію" для клієнта, ми розкладаємо його проєкт на гвинтики і шестерні. Враховуємо контекст, ресурси і моделюємо майбутні комунікації. От саме для таких штук ми запрошуємо в команду PR-менеджер_ку.

Вам у нас сподобається, якщо:

● ви працювали до цього в комунікаціях (державному або НУО секторах)● розумієте, як із запиту "треба попіарити наш проєкт" створити покроковий план з бюджетом● знаєте, які медіа зараз читають підлітки/підприємці/ВПО● засумували за різноманіттям цікавих проєктів● вмієте самі креативити, а ще й проводити командні брейншторми

Наші скромні потреби:

● бачити вас іноді на спільних заходах або в офісі (тому класно, якщо ви знаходитесь в Києві, або деінде в Україні)● розумієте(!) контекст того, що зараз відбувається в українському медіаполі ● говорите і пишете українською (так, ми досі іноді отримуємо резюме російською). Можете написати пост англійською● готові доєднатись до нас на фултайм (в нас дуууже багато проєктів від військової тематики до IT-рішень і роботи з підлітками)

Що від нас:

● ринкова зарплата (вказуйте, будь ласка, одразу бажану суму, коли надсилаєте резюме)● ремоут з можливістю працювати в офісі за бажанням● графік з 10 до 19 пн-пт (ми свято поважаємо вихідні і особистий час нашої команди). Відпустка/дей офф обвіослі ● горизонтальна структура без червоного диктатора на чолі● кейси у портфоліо

Чекаємо ваше резюме і короткий супровідний лист(!). Напишіть нам, чим вас зацікавила саме ця вакансія. Чур, чесно. Грошима/кейсами/текстом вакансії — вотевер. Ми просто хочемо почути ваш голос, а не тільки сухі факти з резюме.
Чекаємо ваші звістки на пошту au.moc.tnemtraped9%40rh з темою листа «PR-стратег_иня»